فروش بادام
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش بذر بادام زمینی اصلاح شده شمال

فروش بذر بادام زمینی اصلاح شده شمال

در شمال کشور بیشترین میزان کشت بادام زمینی صورت میگیرد و از این رو عموماً تمام کسانی که به دنبال بادام زمینی میباشند و یا برای خرید بذر و کشت بادام اقدام میکنند میتوانند سرنخ خود را از شمال کشور دریافت نماییند. شهرهای شمالی بسیاری در کشت بادام زمینی نقش دارند که میتوان اطلاعات خوبی کسب نمود اما بهترین بذر بادام زمینی برای کجاست؟

بذر بادام زمینی اصلاح شده شمال

یکی از بهترین بذرهای بادام زمینی موجود در شمال کشور بذر بادام گلی شده و یا همان اصلاح شده شمال کشور میباشد که دارای کیفیت و همچنین باردهی بسیار مناسبی بوده تا آنجا که اکثر کسانی که به دنبال خرید بذر هستند به دنبال این بذر میگردند و حتی سازمان جهاد کشاورزی برای کشت بهتر بادام زمینی این بذر را به کشاورزان پیشنهاد میکند. اما بذر بادام زمینی اصلاح شده آستانه اشرفیه فقط برای کشت به کمک کشاورزان نمی آید در حالی که برای زمان فروش به دلیل ظاهر مناسب این بادام زمینی به راحتی میتوان این بادام را به فروش رساند و از این رو کشاورزانی که برای کشت عمده این گیاه اقدام میکنند از این بذر قوی و قدرت مند استفاده مینماییند.

فروش بذر بادام زمینی شمال

در اینجا ما با فروش انواع بذرهای بادام زمینی باکیفیت تولید شده در شمال کشور میتوانیم شما را در تهیه یک بذر مناسب با قیمت و کیفیت بسیار مناسب همراهی و مشاوره نماییم. کافیست با ورود به کانال ما و یا تماس مستقیم با کارشناسان ما به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نموده و بذر خود را نیز تهیه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

منبع: بادام زمینی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

پودر بادام زمینی درجه یک

فروش پودر بادام زمینی درجه یک ایرانی با قیمت مناسب

یکی از محصولات جانبی بادام زمینی پودر بادام زمینی می باشد. پودر بادام زمینی درجه …

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *