فروش بادام
خانه / بادام زمینی چینی / فروش بادام زمینی چینی سال ۲۰۱۹ با قیمت مناسب و بهترین کیفیت

فروش بادام زمینی چینی سال ۲۰۱۹ با قیمت مناسب و بهترین کیفیت

فروش بادام زمینی چینی
فروش بادام زمینی چینی

فروش بادام زمینی چینی در سال ۲۰۱۹ با ورود اولین بادام های چینی به داخل کشور آغاز شده است. کیفیت و همچنین قیمت های این محصول پر مصرف در صنایع کشور در سال جدید بسیار متنوع و مناسب می باشد و از این رو شما می توانید بهترین بادام زمینی چینی را به راحتی خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

مصارف بادام زمینی چینی

یکی از پر مصرف ترین بادام های وارداتی در داخل کشور بادام زمینی چینی می باشد. دلیل این مصرف بسیار گسترده بادام زمینی می تواند قیمت بسیار مناسب بادام های چینی باشد که فعالان حوزه خشکبار و همچنین صنایع دیگر را به مصرف این محصول تشویق می نماید. مصارف متعددی برای بادام زمینی های چینی تعریف شده که در کشور ما بسیار گسترده و روز افزون می باشد که برخی از این موارد را در اینجا اشاره خواهیم نمود. به طور کل شما می توانید این بادام زمینی را در بسیاری از مواردی که می خواهید از بادام زمینی در آن استفاده نمایید مورد مصرف قرار دهید و از کیفیت و همچنین هزینه های تمام شده آن نیز راضی باشید.

فروش بادام زمینی چینی
فروش بادام زمینی چینی

مصارف بادام زمینی ایرانی در کشور

به طور کل بادام زمینی چینی در بسیار از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد اما بیشترین موارد استفاده در صنایع زیر می باشد.

 • صنایع تولید خشکبار
 • صنایع تولید خلال بادام زمینی
 • تولید انواع کره بادام زمینی
 • تولید پودر های بادام زمینی
 • تولید روغن بادام زمینی
 • استفاده در صنایع تولید شیرینی

 

فرق بادام زمینی ایرانی با بادام چینی

بادام زمینی های ایرانی بسیار متفاوت با بادام زمینی های چینی از نظر کیفیت و همچنین قیمت می باشند. بادام زمینی های چینی به دلیل اصلاح نژاد در تولید آنها با قیمت های بسیار پاینی وارد بازار می شوند و به همین جهت مصرف کنندگان بسیار بالایی دارند. از تفاوت های بادام زمینی های چینی و ایرانی می توان به موارد بسیار اشاره نمود و این موارد برای مصرف کنندگان هر دو محصول بسیار مشهود و قابل لمس می باشد و ما ما در پایین فرق بادام زمینی آستانه اشرفیه را با بادام زمینی چینی برای شما بیان خواهیم نمود.

 • طعم بسیار عالی بادام زمینی ایرانی نسبت به بادام زمینی های چینی
 • اندازه مناسب بادام زمینی چینی نسبت به قیمت آنها
 • میزان تولید بادام های ایرانی محدود اما بادام زمنیی های چینی را به وفور می توان در بازار تهیه نمود.
 • بادام زمینی های چینی میزان ماندگاری بیشتری نسبت به بادام های ایرانی دارند.
 • روغن موجود در این بادام ها بیشتر از بادام های ایرانی است.

 

خریداران بادام زمینی چینی

بادام زمینی های چینی دارای خریداران متعددی در داخل کشور می باشند. این بادام زمینی ها همانطور که در بالا به آنها اشاره نموده ایم دارا خریداران و موارد مصرف بسیاری در داخل کشور دارند. خریداران بادام زمینی های چینی عموماً تولید کنندگان بزرگ می باشند و به همین جهت عموم خرید بادام زمینی های چینی به صورت عمده می باشد. برای خرید بهتر بادام زمینی های چینی شما خریداران محترم می توانید با مشاروین ما در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین بادام زمینی های چینی را باکیفیت بسیار بالا خریداری نمایید. برای خرید مناسب این محصولات با شرکت اسپارود در ارتباط باشید.

بادام زمینی برداشت سال ۲۰۱۹ وارد بازار شده است و برای خرید بهترین بادام ها دقت نمایید که بادام سال گذشته را نخرید زیرا امکان کرم خوردگی در آنها بیشتر می باشد.

عموماً خریداران بادام زمینی چینی به دو گروه عمده و جزئی تقسیم می شوند.

 • تولید کنندگان عمده بادام زمینی
 • تولید کنندگان خرد و صنایع پایین دستی

این دو گروه از مصرف کنندگان بادام زمینی می توانند نیاز های بسیاری از صنایع دیگر را نیز برطرف سازند و به عنوان یک عامل مهم در امر خرید و تولید بادام زمینی معرفی می شوند. به هیم جهت برای خرید مناسب بادام زمینی های خارجی این واحد های تولیدی نیاز است که بادام های باکیفیت و همچنین قیمت مناسبی برای آنها تهیه و تامین شود.

خرید آنلاین بادام زمینی چینی

ما برای خرید بهتر بادام زمینی چینی و ی بهترین بادام زمینی های ایرانی می توانید با مشاورین ما در تماس باشید تا به راحتی با خرید آنلاین محصولات ما در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. شرکت  اسپارود با عرضه مستقیم بادام زمینی های ایرانی و خارجی می تواند نیاز بسیاری از مصرف کنندگان عمده بادام زمینی را برطرف سازیم. برای اینکه شما از شرایط های فروش ما در سایت ها  همچنین قیمت های روز محصولات ما اطلاعات بهتری را کسب نمایید می توانید ز طریق مطالب سایت ما و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بهترین قیمت های بادام زمینی ایرانی و خارجی را مطلع و در شرایط مناسب خریداری نمایید.

فروش بادام زمینی چینی
فروش بادام زمینی چینی

لیست خشکبار عرضه شده در شرکت اسپارود

در شرکت اسپارود انواع بادام زمینی به فروش میرسد و شرکت اسپارود با تولید انبوه بادام زمینی سعی دارد نیاز مشتریان عمده خود را به این محصول باکیفیت برطرف سازد و از سوی دیگر در صنایع دیگر نیز سهمی داشته باشد. البته با توجه به رونق تولید در سال اخیر و همچنین گسترده تر شدن تولیدات شرکت اسپارود سعی داریم که خشکبار های دیگری را نیز وارد بازار های مصرف نماییم که از این خشکبار ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • انواع بادام زمینی ایرانی

 • انواع بادام زمینی خارجی

 • بادام زمینی هندی

 • انواع بادام درختی

 • پودر بادام زمینی

 • روغن بادام زمینی

 • فندق ایرانی

 

فروش بادام زمینی چینی با قیمت مناسب به صورت عمده

شرکت اسپارود با فروش انواع خشکبار های ایرانی و همچنین محصولاتی دیگر مانند برنج درجه یک شمال کشور می توانید نیاز بسیاری از مصرف کنندگان عمده به این محصول را برطرف سازد. برای خرید بهتر انواع محصولات خشکبار و به خصوص بادام زمینی شما می توانید به صورت مستقیم با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین قیمت ها و کیفیت را به شما معرفی نماید تا شما بتوانید خرید مطمئنی را تجربه نمایید. فروش بادام زمینی چینی و به صورت عمده نیز یکی از سیاست های ما برای تولید بهتر بادام زمینی و همچنین صنایع پایین دستی آن می باشد که در کنار این امر می تواند نیاز شما را به مصرف بادام زمینی نیز برطرف ساز.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجتبی مقدس نژاد
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09116141142
شماره تلفن ثابت:01342126288

مطلب پیشنهادی

خرید بادام زمینی چینی ارزان

با کاهش میزان موجودی بادام های باکیفیت داخلی کم کم بادام زمینی های خارجی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام